Čia galėsite rasti Lietuvos rinkoje retai sutinkamų ir išskirtinių prieskonių bei jų mišinių, kurie suteiks Jūsų patiekalui unikalų skonį bei aromatą, ypatingo skonio rudąjį cukrų, aukščiausios kokybės arbatą ir daugiau produktų. Mūsų pagrindinis tikslas - užtikrinti kokybiškų prekių ir paslaugų tiekimą, kas leis mūsų klientams išsiskirti iš kitų. Šiandieninėje konkurencijoje „Horeca“ verslininkams reikia ne tik įdomesnio interjero ar įdomesnių patiekalų, bet ir kokybiškesnių produktų kurių dėka sumažės nuostoliai ir padidėjusi apyvarta pagausins Jūsų pajamas. 
 
 
 
 
 
 
BioGourmet sultiniuose nėra glitimo, pieno baltymų, laktozės, kiaušinių, cholesterolio ir dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Mielės bei mielių produktai, pavyzdžiui mielių ekstraktas yra natūrali glutamo rūgštis ir ji neturi būti painiojama su skonio stiprikliu - mononatrio glutamatu. Tai suteikia visiškai natūralų ir subalansuotą skonį mūsų sultiniams.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šis 
BioGourmet 
sertifikavimo ženklas garantuoja: Žemės ūkio, žaliavų ir energijos tausojantį naudojimą. Gyvūnų auginimą jiems natūralioje aplinkoje ir šėrimą vien tik organiniu pašaru. Nevartojami gyvūnų augimo reguliatoriai ir hormonai. Vietoj sintetinių trąšų naudojamas kompostas. Nenaudojami jokie pesticidai. Tausojantį žaliavos apdirbimą be cheminių preparatų.

 

 

 

Hot Nuts yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės žemės riešutų. Riešutai apgaubti traškia plutele- apvalkalu iš kvietinių miltų su saldžiosios paprikos skoniu. Skanūs, užkrečiančiai pikantiško skonio karšti riešutai troškina, todėl klientai noriai gaivinasi gėrimais ir, be abejo, tai didina Jūsų pardavimus.  Saharas riešutų kaitinimo automatas sukurtas taip, kad idealiai tiktų tiek tradicinėse kavinėse ar moderniuose baruose, tiek viešbučiuose, kino teatruose, boulingo-biliardo klubuose, degalinių parduotuvėse. Jis aukštas bei siauras, todėl užims nedaug vietos. Saharas automatas įdiegiamas ir skolinamas nemokamai, taip pat mes suteikiame marketinginę paramą: skrajutės, plakatai, alaus padėkliukai, baro kilimėliai, reklaminiai stoveliai. Jums tereikia  užsisakyti Saharas riešutų ir puodelių, kai pritrūksite.

 
 
 
 
 
Arbatos lazdelė „Stick Tea“ buvo sugalvota, kad geriau atsiskleistų tikrasis arbatos aromatas ir skonis. Skirtingai nei arbatos popieriniuose pakeliuose, „Stick Tea“lazdelė yra užpildoma nesmulkintais arbatžolių lapeliais ir neturi specifinio popieriaus ar klijų, kuriais klijuojamas popierinis pakelis, prieskonio. „Stick Tea“ naudoja tik kalnuose užaugintą arbatą. Nepamirštamas  100 % natūralus aromatas,  jokių dirbtinių sudedamųjų dalių – „Stick Tea“ yra pirmasis vienkartinis arbatžolių sietelis, pagamintas iš plono aliuminio ir  savo paviršiuje turi 450 skylučių. Užpiltos karštu vandeniu arbatžolių lapeliai skleidžiasi užpidydami lazdelės tūrį ir  akimirksniu paskleidžia savo natūralų skonį. „Stick Tea“ sietelis suteikia galimybę patiekti puikią arbatą iš aromatingų Ceilono arbatos lapelių.
Tai iš tikrųjų neįprastas paruošimo būdas... ir nepaprastai skanu gerti!